Ile was tu było:

Bohaterowie.


Elizabeth Marii Florence Rodriguez - w skrócie (Eliz, Flor, Białowłosa).
Córka Króla Mysterious Islands, 18 gwiazdkowa* hybryda licząca  2018 lat ziemskich. Pół wampir/Pół czarownica. Z jej głowy kaskadami na ramiona spadają białe włosy z czarnymi końcówkami. Szaroniebieskie oczy zawszę podkreśla subtelnym makijażem. Pełne różowe usta i blada cera, nieskazitelnie piękny głos to jej atuty. Kiedyś miła, zabawna, pomocna, otwarta na nowe znajomości po stracie JEGO zmienia się... Na gorsze staje się pyskata, złośliwa, śmieje się z ludzi z niższych pozycji itp i itd.


 Rozalinda Scurette Frajd - w skrócie (Rose, Scure, Frej, Czarna).
Strażniczka i najlepsza przyjaciółka Eliz. 22 gwiazdkowa Pół wampirzyca/Pół syrena licząca 2022 lat ziemskich. Czarno włosa piękność, słodkie malinowe usta, czekoladowe oczy, śliczny głos. Wymieniać a wymieniać jeszcze dużo... To teraz wady potrafi nieźle odpyskować (czyja wiem czy to wada?), złośliwa dla wrogów, ale ma dobre serce (kurna miały być wady nie zabijcie mnie plosę...).


 Deborah Erica Smith - w skrócie (Deb, Eri,).
Nowa przyjaciółka Rose i Eliz. 19 gwiazdkowa Wilkokrwista licząca 2019 lat ziemskich.
Czarnowłosa, tajemnicza dziewczyna ale miła, z ciemno fioletowym ombre. Na początku ombre jest granatowe, potem przechodzi w ciemny fiolet, aż po rozjaśnienia do białego koloru. Jej makijaż zazwyczaj jest mocny i zdecydowany. Preferuje ciemne kolory dlatego często ją w nich widać. Pracuje jako barmanka w klubie nocnym. Zayn Javadd Malik - w skrócie (DJ Malik.itp).
Członek zespołu One Direction, 21 gwiazdkowy demon liczący 2021 lata ziemskich. Brunet z blond pasemkiem na włosach i czekoladowych oczach. Jest skrytym w sobie chłopakiem, dla przyjaciół potrafi wskoczyć w ogień.
 Niall James Horan - w skrócie (Nialler.itp). 1/5 One Direction, 21 gwiazdkowy anioł liczący 2021 lat ziemskich. Farbowany Blondyn z intensywnie niebieskimi tęczówkami. Pomocny, miły, zabawny, głodomór. Ale potrafi być także zły (anioł = zło XD mówiłam jestem jebnięta za dużo czekolady się nażarłam...).
Harry Edward Styles - w skrócie (Hazza.itp). Członek zespołu One Direction, 20 gwiazdkowy upadły anioł liczący 2020 lat ziemskich. Brunet z kręconymi włosami i nie naturalnie intensywnymi zielonymi paczadłami. Za przyjaciół odda wszystko.
 Liam James Payne - w skrócie (Daddy.itp). 21 gwiazdkowy Czarodziej liczący 2021 lat ziemskich. Brunet z brązowymi oczami i wielkim sercem. Potrafi być także złośliwy w dobrym sensie.
Ma cudowną dziewczynę Sophie Smith. Louis Williams Tomlinson - w skrócie (Boo Bear.itp). 23 gwiazdkowy tryton liczący 2023 lat ziemskich.
Ciemny blondyn z szaroniebieskimi tęczówkami. Bardzo dobry przyjaciel. Ma kochającą dziewczynę Eleanor Calder. Miły, zabawny i trochę zwariowany. Eleanor Jane Calder - w skrócie (El). 21 letnia kobieta (Człowiek). Dziewczyna Lou bardzo go kocha.
 Miła i przyjacielska. Później będzie dobrą przyjaciółką Eliz, Rose i Deb.
 Jest przyjaciółką Sophie. Nie cierpi Perrie.
 Sophia Anne Smith - Ma 21 lat (Człowiek). Dziewczyna Liama.
 Dobra, miła i przyjacielska. Przyjaciółka Eleanor.
 Nienawidzi Perrie.
 Perrie Louise Edwards -  w skrócie (Pezz). 21 letnia dziewczyna (Człowiek). Wokalistka zespołu Little Mix. Dziewczyna Zayna (coś czuje, że nie na długo). Prawie nikt jej nielubi. Blondynka z niebieskimi tęczówkami. Zimna suka...


Xenia Yvonne Rodriguez - w skrócie (Blondi, Xen) Pół czarownica/Pół wampir.
17 gwiazdkowa hybryda licząca 1017 lat ziemskich. Jest młoda i naiwna. Ma dobre serce.
Tęskni za siostrą bardzo mocno. Rozumie czemu Eliz uciekła.Jack Jordan Rodriguez - w skrócie (Dżo-Dżo). 19 gwiazdkowy młody hybryd Pół wampir/Pół czarodziej liczący 2019 lat ziemskich. Brat Eli i Xeny. Ich najlepszy przyjaciel. Nienawidzi ludzi którzy krzywdzą jego rodzinę. Nie rozumie czemu jego siostra uciekła.


Sandra Una Plaza - w skrócie (San, Una). 17 gwiazdkowa Czarodziejka licząca
 2017 lat ziemskich. Dziewczyna i jednocześnie przyjaciółka Jacka.
 Lubi siostry swojego chłopaka.


Vivian Rachel Rodriguez - w skrócie (Wasza wysokość, Mama, Królowa).
32 gwiazdkowa Czarodziejka licząca 3032 lat ziemskich. Ma kochającą rodzinę. Trójkę dzieci i męża.
Przyjacielska i urokliwa kobieta.Konrad Michael David Rodriguez - w skrócie (Król, Wasza wysokość, Tata). 44 gwiazdkowy wampir liczący 4044 lat ziemskich. Ojciec Elizabeth i Jacka. Król istot nadprzyrodzonych. Nad opiekuńczy ojciec.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz